GPS Garmin eTrex Venture

 
 

Choć urządzenie to na pierwszy rzut oka do złudzenia przypomina najprostsze odbiorniki z serii eTrex, to wewnątrz zamknięto zupełnie nowe siły.

Nowe odbiorniki serii eTrex, których pierwszym przedstawicielem jest eTrex Venture otrzymały zupełnie nowy system operacyjny oraz nowatorski w odbiornikach GPS sposób poruszania się po funkcjach odbiornika. Dzięki pewnej odmianie joysticka na panelu frontowym otrzymujemy dostęp do wszystkich funkcji odbiornika poprzez w pełni okienkowe menu.

Oprócz tego Venture otrzymał nowy wyświetlacz o rozdzielczości 160x288 pikseli (ponad dwukrotnie wyższej niż w dotychczasowych eTrex'ach!), a także wewnętrzną pamięć 1MB dla danych z przygotowywanej obecnie serii MapSource POI.

Odbiornik posiada standardowo wbudowaną bazę lokalizacji miast zaznaczonych w formie punktów. Wyposażono go również w kalkulator pór połowów i polowań oraz ekran słońca i księżyca, a także zupełną nowość w odbiornikach GPS: kalendarz z możliwością dowiązania 100 notek o długości 18 znaków!

Pakiet standardowy zawiera: odbiornik GPS, kabel informatyczny, pasek na rękę, instrukcję obsługi (oryginalną i w jęz. polskim) oraz informator podręczny (angielskojęzyczny).

 

Funkcje nawigacyjne

 
 

Punkty trasy: 500 z ikoną i nazwą

Zapis tras przebytych: zapis automatyczny do 1024 punktów - możliwość zapamiętania do 10 takich tras

Trasy: 20 odwracalnych do 50 punktów każda

Wbudowana baza lokalizacji miejscowości

 

Cechy fizyczne

 
 

Wymiary: 11,2x5,1x3,0 cm

Waga: 150g (z bateriami)

Wyświetlacz: 5,4x2,7 cm, podświetlany o rozdzielczości 160x288 px

Wodoszczelność: wg IPX7

Temp. pracy: -15 do 70°C

Zasilanie: 2 baterie alkaliczne AA

Czas pracy: do 20 godz.

Pamięć wewnętrzna: 1MB dla MapSource POI

 

Strony opracowano na podstawie materiałów reklamowych firm z którymi współpracujemy.