Echosonda Garmin - echo550 C

 
 

 

 

 
Urządzenie echo 550c, charakteryzujące się jednym z najlepszych i najjaśniejszych ekranów używanych na akwenach wodnych, wytyczy nowe standardy sondowania akwenów słodkowodnych w kolorze.

 

 

Najbardziej przejrzysty obraz

Dzięki urządzeniu echo 550c ryby stają się łatwym celem. Wszystko dzięki potężnemu sonarowi o mocy 500 W (RMS) i opracowanej przez firmę Garmin technologii śledzenia celów HD-ID. Ekran VGA o rozdzielczości 640 x 480 pikseli i jakości wideo zapewnia zdumiewające odwzorowanie szczegółów dotyczących przemieszczania się ryb oraz struktury i konturów dna.

Urządzenie echo 550c umożliwia obserwowanie obszaru znacznie wykraczającego poza sąsiedztwo obu burt. Wszystko dzięki dwuwiązkowemu przetwornikowi zapewniającemu 120-stopniowy kąt widzenia. Ponadto potężny sonar umożliwia sondowanie akwenu do głębokości 579 metrów (1900 stóp).

 

 

Prosty montaż

Model echo 550c jest jedną z najbardziej intuicyjnych echosond rybackich dostępnych na rynku. Montaż zajmuje tylko kilka minut, a ułatwiają go dostarczone w zestawie uchylny uchwyt z mechanizmem zwalniającym i uniwersalny przetwornik pawężowy.

Cechy produktu echo 550c:

·  Technologia Garmin HD-ID™

·  Moc transmisji: 500 W (RMS)

·  Głębokość sondowania: do 579 metrów (1900 stóp)

·  Szerokość wiązki: do 120 stopni

·  5-calowy, kolorowy wyświetlacz (obraz o jakości wideo)

·  Uchwyt uchylno-obrotowy, przetwornik, zacisk i uchwyt pawężowy silnika trolingowego