Echosonda Garmin - echo500 C

 
 

 

 

 
Urządzenie echo 500c, charakteryzujące się mocą 500 W (RMS), skutecznością działania do głębokości 579 metrów (1900 stóp) i 5-calowym, kolorowym wyświetlaczem, wprowadza nową generację echosond rybackich.

 

 

Łowienie ryb w najlepszym wydaniu

Jeśli chcesz mieć powód do przechwałek, warto skorzystać z tej technologii. Urządzenie echo 500c sonduje akweny z użyciem mocy 500 W RMS i bardzo czułej technologii śledzenia celów HD-ID™ firmy Garmin. Następnie prezentuje efekty sondowania na 5-calowym wyświetlaczu QVGA. Dwuwiązkowy przetwornik optymalizuje wydajność sondowania na głębokich i płytkich akwenach. Zapewnia on szeroki kąt widzenia (do 120 stopni), dzięki czemu można śledzić ryby znajdujące na obszarze wykraczającym poza sąsiedztwo obu burt i sondować profile dna do głębokości 579 metrów (1900 stóp).

 

 

Prosty montaż

Model echo 500c jest jedną z najbardziej intuicyjnych echosond rybackich dostępnych na rynku. Montaż zajmuje tylko kilka minut, a ułatwiają go dostarczone w zestawie uchylny uchwyt z mechanizmem zwalniającym i uniwersalny przetwornik pawężowy.

Cechy produktu echo 500c:

·  Technologia Garmin HD-ID™

·  Moc transmisji: 500 W (RMS)

·  Głębokość sondowania: do 579 metrów (1900 stóp)

·  Szerokość wiązki: do 120 stopni

·  5-calowy, kolorowy wyświetlacz QVGA, czytelny nawet w pełnym słońcu

·  Uchwyt uchylno-obrotowy, przetwornik, zacisk i uchwyt pawężowy silnika trolingowego